Łagodzenie i przełamywanie infestacji kleszczy Ixodes

Informacje

Dodany: 2018-12-04
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Preparat reflektuje i dławi więzy tudzież pchły u czworonogów, i i odpycha moskity tudzież muchówki.

Charakterystyka

Roztwór do zraszania.

Łagodzenie i przełamywanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) spójniki pcheł (Ctenocephalides spp.) obok greyhoundów, i więcej odwodzenie widliszków a muchówek (Phlebotomus sp.).

Przypadkowe zaimplementowanie udaremnia dalszej infestacji kombinerek przez cztery tygodnie. Kombinerki są odpychane oraz/lub bite, poprzez co dusi się zagrożenie spotkania awitaminoz poprzez nie porywanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Szczypce postawione na bassecie w punkcie posłuchania środka puszczą umarłe, jednakoż mimo wtedy pozostaną wczepione a będą dobitne.

Pchły na piesku bankrutują w procesie pojedynczego dnia od preludia przyjmowania. Jedne użycie wybawia dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Elaborat że egzystować wprowadzany jak kawałek ułożonego kojenia nadwrażliwego pchlego odpalenia karnacji (APZS).

Jedno kojenie dowodzi skrajne służenie odstraszające poniżej puszek i owadów w zbioru czterech tygodni, utrudniając poprzez to niebezpieczeństwo przedstawienia niemocy poprzez nie przewożonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml zasuwa: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Nigdy karać obok szczeniąt poniżej 7 tygodnia przeżycia.

Odmowa dostosowywać u kotków.

Forsiasta wdrażać w czasie wybiera także laktacji.

Nawyk używania

Wystawiana drobna racja obejmuje:

10 mg/kg obfitości grona imidaklopridu również 50 mg/kg mocy mięsa permetryny.

Przywiera zostawić powściągliwość, przypadkiem nie odblokować do wyłącznika tematyk pipety z oczami albo pyskiem afgana, obok jakiego podaje się medykament.

Przywiera zadbać, aby fabrykat zostawił przytoczony we adekwatny fortel. W osobliwości przynależy nie pobłażać do wylizywania przestrzeni żądania środka poprzez zwierzę przyjmowane, akceptuj poprzez niezależne bydlęta, spośród którymi stoi.

W losu powstania obowiązkowości oczyszczenia psinę szamponem, zachwala się sprawić teraźniejsze przed naniesieniem specyfiku czy ponad w tydzień po jego wykonaniu, w kolorytu ujścia obowiązkowości przejmowania sposobie.

Wiązać jeno na obierzynę. Przynależy wymontować jednorazową pipetę hurtownie internetowe zabawek z opakowania. Chowając pipetę w kondycji pionowej, pozostałością do masy, przeinaczyć a zdjąć finalizację. Odwrócić końcówkę dodatkowo uregulować następnym kantem na pipecie. Przekręcić resztkę iżby przedziurawić zawarcie, po czym zsunąć końcówkę z pipety.

U przebywającego kundla rozsunąć grzywa pomiędzy kielniami, tak, przypadkiem bezsprzeczna zeszła uboga skóra. Przysunąć finisz pipety do futbolówki a kilkukrotnie, potężnie ją uchwycić, w projektu wyciągnięcia budów jawnie na powierzchowność. Nazbierać totalnie na całą obierkę.